Doradztwo księgowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Tworzenie sprawozdań statystycznych GUS

Tworzenie sprawozdań statystycznych GUS to jedna z usług wykonywanych przez naszą księgowość Gdańsk. Nie masz czasu na siedzenie w papierach? Virtus biuro rachunkowe Gdańsk chętnie się tego podejmie – liczby i statystyki to nasza pasja!

Tworzenie sprawozdań statystycznych GUS

Tworzenie sprawozdań GUS składają losowo wybrane firmy. Każde przedsiębiorstwo może zostać poproszone o wykazanie raportów, w zależności od formy wykonywanej działalności. Taki dokument musi być rzetelny, wyczerpujący oraz przedłożony w odpowiednim terminie. Co równie ważne, złożenie sprawozdania do GUS należy do obowiązków osób prowadzących firmę, a niewykonanie tego zadania stanowi wykroczenie i podlega karze grzywny.

Jakiego rodzaju sprawozdania wysyłamy do GUS? To m.in. roczne sprawozdanie o pracujących, wynagrodzeniach i czasie pracy oraz sprawozdanie o warunkach pracy. Masz dużo spraw na głowie i boisz się, że o czymś zapomnisz? My Ci pomożemy – tworzenie sprawozdań GUS to dla nas przyjemność.

Tworzenie sprawozdań statystycznych – nasza oferta

Tworzenie sprawozdań GUS to nie koniec – nasze biuro oferuje pełne doradztwo księgowe dla firm, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzenie deklaracji podatkowych, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wiele innych usług. Prowadzisz działalność na terenie Gdańska i okolic? Jeśli chcesz zaoszczędzić czas lub jesteś niezadowolony z usług innego biura – przyjdź do nas, zapraszamy serdecznie!

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.