Doradztwo księgowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Deklaracje podatkowe

Sporządzanie deklaracji podatkowych Gdańsk polega na zestawieniu kosztów oraz przychodów miesięcznych i rocznych. Obowiązek składania deklaracji podatkowych PIT ma każda osoba. Deklaracje podatkowe muszą być sporządzane skrupulatnie, z zachowaniem należytych terminów. Biuro rachunkowe Gdańsk zadba o to, żeby nie musieli Państwo o niczym pamiętać.

Sporządzanie deklaracji podatkowych – Gdańsk i inne miasta

Sporządzanie deklaracji podatkowych to jeden z podstawowych obowiązków osób prawnych i fizycznych. Choć jest to rutynowa czynność, nierzadko sprawia problemy nawet osobom, które dobrze znają się na księgowości i rachunkowości. Często wywołuje niepotrzebne zdenerwowanie i niepewność, czy wszystkie formalności zostały dobrze przeprowadzone. Na szczęście nie muszą się tym Państwo martwić. Deklaracje podatkowe Gdańsk to nasza specjalność. Gwarantujemy, że zajmiemy się wszystkim rzetelnie i terminowo.

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc także w innych kwestiach związanych z rachunkowością. Chętnie świadczymy doradztwo księgowe dla firm, prowadzenie ksiąg rachunkowych czy rozliczanie dotacji pozyskanych ze środków publicznych. W naszej ofercie znajduje się również księgowość Gdańsk. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.