Rozpoczęcie działalności

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej Gdańsk

.Zakładanie działalności gospodarczej w Gdańsku i w każdym innym mieście wiąże się z wieloma czynnościami, które należy spełnić krok po kroku, w odpowiednim czasie i właściwie. Jako profesjonaliści pokazujemy, że zakładanie firmy w Gdańsku i w okolicznych miastach wcale nie musi być skomplikowane, a przyjemne i bezproblemowe. Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteście Państwo z zakładaniem lub kończeniem działalności pomożemy i służymy fachową pomocą. Współpracujemy z kancelarią prawną i kancelarią doradcy podatkowego, dzięki czemu w razie wszelkich wątpliwości prawnych czy podatkowych mogą Państwo skorzystać z ich usług.

Zakładanie działalności gospodarczej Gdańsk

Początek istnienia działalności to dla wielu nowych przedsiębiorców źródło stresu. Ilość formalności z tym związana może być przytłaczająca. Zapewnimy Państwu wsparcie i pomoc w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji, doradztwo w sprawach organizacyjnych i księgowych.

Niejednokrotnie pomoc w założeniu firmy czy nawet przy zamknięciu własnej działalności gospodarczej wydaje się nieoceniona, a klienci chętnie po nią sięgają, gdyż przytłacza ich ogrom obowiązków z tym związanych. Dlatego zapraszamy do współpracy, wszystkich chętnych z terenów Gdańska i okolic, gdyż nasze usługi oparte są na latach doświadczeń, praktyki, ale także odpowiedniego podejścia do każdego klienta.

Tylko podmioty wpisane do rejestru mają prawa rejestrować spółki zoo, a my jako Doradcy podatkowi możemy pomóc w wyborze najlepszej formy opodatkowania.

Każda osoba jest dla nas wyjątkowa i podchodzimy do niej indywidualnie. Dlatego, jeżeli zależy Państwu na fachowej, a jednocześnie pełnej empatii firmie to nasze biuro rachunkowe Gdańsk zaprasza do współpracy.

Oferujemy m.in:

R

Pomoc przy formalnościach w zakładaniu oraz likwidacji działalności gospodarczej

R

Sporządzenie dokumentacji i zgłoszenie wniosków we urzędach

R

Wybór formy opodatkowania

R

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.