Doradztwo podatkowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Profesjonalne doradztwo podatkowe Gdańsk

Interesują Cię doradcy podatkowi Gdańsk? Przedstawiamy naszą kompleksową ofertę w zakresie doradztwa podatkowego Gdańsk. Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w obszarze podatków i oferujemy nasze usługi zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym.

Doradca podatkowy Gdańsk – zapraszamy!

Kim jesteśmy? Nasza kancelaria doradztwa podatkowego Gdańsk prowadzi szereg usług zarówno dla klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek prawa handlowego. Pomagamy w zakresie takich czynności, jak:

  • pomoc w przygotowaniu i składaniu deklaracji podatkowych, w tym
  • deklaracji PIT, CIT i VAT,
  • opracowywanie strategii podatkowych, które uwzględniają aktualne przepisy podatkowe i optymalizują obciążenie podatkowe,
  • rejestracja podatkowa nowych przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie prowadzenia spraw podatkowych na bieżąco,
  • doradztwo podatkowe Gdańsk w zakresie opodatkowania dochodów z różnych źródeł, w tym nieruchomości, inwestycji i spadków.

Virtus – kancelaria doradztwa podatkowego Gdańsk

Dlaczego warto postawić na gdańską kancelarię doradztwa podatkowego Virtus? Nasza wiedza, doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają nam efektywnie doradzać w zakresie skomplikowanych kwestii podatkowych, w celu optymalizacji podatkowej i minimalizacji ryzyka.

Virtus to także biuro księgowe Gdańsk – jeśli potrzebujesz kompleksowej pomocy w prowadzeniu firmy, u nas ją znajdziesz!

Numer wpisu na listę doradców 14470

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.