Prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT

 

Oferujemy profesjonalne rozliczenie VAT. Zachęcamy do powierzenia nam spraw związanych z obsługą księgową firmy. Zapewniamy dokładność, terminowość i zawsze aktualną wiedzę z zakresu prawa podatkowego. Sprawimy, że prowadzenie rozliczeń VAT będzie transparentne i szybkie!

Na czym polega i jak wygląda rozliczenie VAT w Virtus?

Rozliczenie podatku VAT to proces, w którym oblicza się kwotę podatku VAT, jaka została naliczona i pobrana od klientów za sprzedaż towarów lub usług, a także kwotę podatku VAT, jaka została zapłacona za zakupione towary i usługi. W rezultacie rozliczenie VAT polega na obliczeniu różnicy między podatkiem VAT naliczonym a podatkiem należnym. Rozliczenie podatku VAT jest związane z koniecznością złożenia pliku JPK_VAT7, JPK_VAT_7K która zawiera informacje o naliczonym i należnym podatku VAT oraz o wszelkich zwolnieniach i ulgach podatkowych. Nasza oferta księgowość Gdańsk jest skierowana nie tylko do mieszkańców Trójmiasta. Obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski!

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk specjalizuje się w szczegółowym i fachowym prowadzeniu rozliczeń VAT. Znamy aktualnie obowiązujące przepisy prawa podatkowego i mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej księgowości wielu firm. Zachęcamy do kontaktu!

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.