Doradztwo księgowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Rozliczanie dotacji pozyskanych ze środków publicznych

Jedną z wielu kompleksowych usług, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, jest rozliczanie dotacji pozyskanych ze środków europejskich. Proces taki jest dość skomplikowany, a samodzielna próba rozliczenia takiego zastrzyku gotówki może niestety skończyć się fiaskiem.

Rozliczanie dotacji publicznych — nasza oferta

Jako profesjonalne biuro rachunkowe Gdańsk, które posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom kompleksowe wsparcie w przeprowadzaniu rozmaitych działań związanych z posiadaniem własnego przedsiębiorstwa. Szczególnie pomocną usługą może być rozliczanie dotacji pozyskanych ze środków publicznych. Takie działanie wymaga specjalistycznej wiedzy, a także sporej ilości czasu — tak się składa, że nasze biuro rachunkowe posiada oba te aspekty! W czasie naszej rachunkowej kariery spotkaliśmy się już wielokrotnie z dotacjami europejskimi czy innego rodzaju wsparciem. Rozliczenie tego typu środków jesteśmy w stanie wykonać w sposób naprawdę szybki – jeśli zatem zależy Ci na czasie, to koniecznie zgłoś się do nas.

Nasza oferta obejmuje również inne działania. Księgowość Gdańsk to usługi, które nie kosztują wcale dużo, a mogą stanowić wielkie ułatwienie dla każdego prowadzącego własną działalność gospodarczą. Współpraca z nami to gwarancja sukcesów rachunkowych, które przekładają się zawsze na znacznie lepsze funkcjonowanie danej firmy.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.