Doradztwo księgowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Kontakt z urzędami podatkowymi

Jedną z wielu interesujących usług, jakie proponuje klientom nasze biuro rachunkowe Gdańsk, jest kontakt z urzędem skarbowym. Posiadamy ogromne doświadczenie w tego typu działaniach, zatem możesz nam zaufać!

Kontakt z urzędem podatkowym i innymi — bez wychodzenia z domu!

Jako biuro rachunkowe z ogromnym doświadczeniem, świadczymy swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości usługi. Doskonale wiemy, jak wiele obowiązków związanych jest z prowadzeniem własnej działalności. Nasza księgowość Gdańsk powstała po to, by znacząco odciążyć każdego klienta.

Nasi pracownicy doskonale orientują się w obowiązujących obecnie rozporządzeniach Ministerstwa Finansów czy też Krajowej Administracji Skarbowej. Wykonujemy niezbędne czynności w imieniu swoich klientów — pełnomocnictwo pozwala nam również na kontaktowanie się z urzędami skarbowymi poprzez e-puap, a także dostępne infolinie. Składamy niezbędne deklaracje VAT, a także zajmujemy się wieloma innymi aspektami.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz praktycznie w ogóle martwić się tą stroną prowadzenia własnej działalności gospodarczej — zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski; przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać korzystając z naszych niezawodnych usług.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.