Doradztwo księgowe

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Rozliczanie ryczałtu

Choć rozliczanie ryczałtu Gdańsk jest powszechne wśród przedstawicieli wielu zawodów, kwestie formalne wciąż wzbudzają trudności wśród osób, które nie mają doświadczenia w księgowości. Przedsiębiorcy często czują obawę, że nie dopełnią wszystkich formalności przez problemy ze zrozumieniem przepisów. Na szczęście nie muszą Państwo się tym zajmować samodzielnie. Nasze biuro rachunkowe Gdańsk podejmie się rozliczenia podatku ryczałtowego w Państwa imieniu.

Profesjonalne rozliczenie roczne – ryczałt Gdańsk

Rozliczenie roczne ryczałtu Gdańsk jest wybierane przez wielu klientów, którzy pracują w różnych obszarach. Niestety nie każdy może skorzystać z tej formy opodatkowania. Ponadto dla różnych grup zawodowych obowiązują różne stawki: 17%, 15%, 14%, 12,5%, 12%, 10%, 8,5%, 5,5%, 3% lub 2%. Nie muszą się tym jednak Państwo przejmować. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Zaprzyjaźniony doradca podatkowy wyjaśni wszystkie niezrozumiałe kwestie, a my weźmiemy na siebie rozliczanie w formie ryczałtu Państwa firmy.

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi przedsiębiorcami. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potreb klienta. W ofercie mamy również księgowość Gdańsk.

Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.