Oferta

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

CENNIK

Kadry i płace – obsługa administracyjna

Jeżeli potrzebna jest Państwu administracja kadrowa na terenie Gdańska, to należy powierzyć te obowiązki sprawdzonej firmie z doświadczeniem. Administracja kadrowa to szeroki zakres zadań, takich jak zarządzanie wynagrodzeniami, obsługa kadr i płac, prowadzenie dokumentacji pracowniczej czy akt osobowych. Jeżeli prowadzą Państwo firmę w Gdańsku, to zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Virtus, które kompleksowo podejmie się takiej obsługi.

Dlaczego administracja kadrowa jest tak ważna dla każdej firmy?

Rzetelnie prowadzone sprawy związane z zatrudnieniem będą dużym udogodnieniem zarówno dla Państwa, jak i waszych pracowników. Gwarantujemy terminową administrację wynagrodzeń dla komfortu każdego pracownika, sporządzenie deklaracji oraz wszelkie sprawy związane z dokumentacją pracowniczą również w zakresie BHP.

Zastanawiają się Państwo, jakie korzyści wynikają z powierzenia administracji kadrowej firmie zewnętrznej? Otóż proszę przeanalizować koszty związane z pracownikami kadrowymi, które można powierzyć na rozwój firmy lub dodatkowe wynagrodzenie pracowników.

Nasze biuro rachunkowe dba także o to, aby żaden wizerunek ani żadne dane nie wyciekły, a wszystko jest doskonale chronione i przetrzymywane w bezpiecznym miejscu. Nie warto narażać się na niekompetencje ze strony klientów lub innych firm i zadbać o administrację kadrowo-płacową w jak najlepszym stopniu.

Oferujemy m.in:

R

Pełne zarządzanie wynagrodzeniami,

R

Administrację kadrową

R

Sporządzanie umów, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem

R

Przygotowywanie rozliczeń oraz deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, US, GUS, PFRON

R

Reprezentowanie Klientów podczas kontroli urzędowych

R

Prowadzenie akt osobowych

R

Przygotowywanie rocznych rozliczeń podatkowych

R

Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz ubezpieczeniowych pracodawców i pracowników

R

Procedury związane z zatrudnieniem osób zza wschodniej granicy

Warto zaufać firmie z wieloletnim doświadczeniem, która jest nastawiona dla drugiego człowieka. Dążymy do perfekcji we współpracy z każdą firmą i z każdą osobą. Nieustannie się do szklany, a nasi obecni klienci są niezwykle zadowoleni ze współpracy z nami.

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.