Obsługa księgowa

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Księgowość Gdańsk

Profesjonalna księgowość w Gdańsku i okolicach istnieje, jednak należy wiedzieć gdzie szukać. Biuro rachunkowe Virtus prowadzi księgowość dla firm Gdańsk i okolicznych miast, współpracując z dużymi i mniejszymi przedsiębiorstwami.

 

Działamy nieprzerwanie od wielu lat, nieustannie się doszkalając, aby nasza obsługa i umiejętności były jak najbardziej kompleksowe i rzetelne. Nie jesteśmy biurem rachunkowym prowadzącym zwykłą księgowość, a osobami nastawionymi na pomoc drugiemu człowiekowi. Otrzymają Państwo należyte wsparcie na każdym etapie współpracy, dlatego, jeżeli poszukujecie kogoś, kto zrobi niemałe wrażenie, to zapraszamy do współpracy.

 

Jakie usługi oferuje księgowość Gdańsk?

 

Pragniemy oszczędzić Państwu cenny czasu, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszych usług księgowych. Współpracujemy z firmami o różnych wielkościach i profilach działalności. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, fachowa obsługa księgowa czy księgowość spółek z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółek handlowych w Gdańsku – w tym jesteśmy najlepsi.

 

Oferujemy m.in:

Powierzając zadania firmy, przedsiębiorstwu Virtus otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo księgowe i niezawodnego partnera, który będzie podporą w najtrudniejszych sytuacjach. Jeżeli od lat nie jesteście Państwo niezadowoleni z usług dotychczasowej księgowości, to może najwyższy czas zmienić coś w swoim życiu i zaufać komuś, kto chce dobrze przede wszystkim dla swoich klientów. Warto mieć pod kontrolą swoją firmę, swoje dobro i swoje pieniądze i zaufać komuś z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Biuro rachunkowe Gdańsk to pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

 

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Polityka Prywatności i Warunki świadczenia usługi.