Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej Gdańsk

 

Znalezienie firmy oferującej właściwe prowadzenie dokumentacji kadrowej w Gdańsku może być proste! Dlatego to my wychodzimy do Państwa z indywidualną ofertą, dostosowaną do potrzeb konkretnej firmy. Nasze wieloletnie działania przekładają się na zadowolonych klientów. Państwa firma może należeć do tego grona, korzystając z uporządkowanych spraw administracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Prowadzenie dokumentacji kadrowej Gdańsk – co należy mieć na uwadze?

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej jest istotnym elementem każdej działalności. Zatrudniając nową osobę, należy podpisać z nią komplet podstawowych dokumentów. Trzeba także zaopatrzyć się w stosowne akta osobowe i dokumentację związaną z podjętym stosunkiem pracy.

Wszystkie dokumenty są u nas bezpiecznie przechowywane, a Państwo nie muszą martwić się, że trafią one w niepowołane ręce. Gwarantujemy poufność i kompletność dokumentów. Przedsiębiorstwo, które nieprawidłowo prowadzi dokumentację kadrową, może zostać ukarane karą grzywny, dlatego podchodzimy do tej czynności odpowiedzialnie.

Biuro rachunkowe Virtus informuje klientów o wchodzących w życie zmianach, dzięki czemu zawsze będą Państwo na bieżąco. Zapraszamy do współpracy – chętnie przedstawimy i omówimy szczegóły.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.