Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Zapewniamy rzetelną i sprawną obsługę

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

START DZIAŁALNOŚCI

DORADZTWO PODATKOWE

CENNIK

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów Gdańsk

Poszukują Państwo rzetelnej firmy oferującej prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Gdańsk? Zapraszamy do biura rachunkowego Virtus. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, którym świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Jeżeli interesuje Państwa prowadzenie księgi przychodów i rozchodów – to udzielimy wszystkich szczegółów dotyczących przyszłej współpracy. Codziennie tłumaczymy naszym klientom zawiłe kwestie dotyczące prowadzenia firmy.

 

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów – z czym się wiąże ta forma ewidencji?

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów to księgowanie dokumentów związanych z przychodami, wydatkami, wynagrodzeniami w danej firmie. Ten sposób ewidencji dotyczy:

  • spółek partnerskich, spółek cywilnych i jawnych osób fizycznych;
  • osób fizycznych osiągających przychód z gospodarczej działalności pozarolniczej, opodatkowanych podatkiem liniowym lub na zasadach ogólnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów w formie elektronicznej, które jest zgodne z § 28 rozporządzeniem. Proponujemy obsługę online, polegającą na wymianie dokumentów za pomocą platformy. Prowadzenie księgowości w sposób elektroniczny od 2023 stanie się wymogiem prawnym.

Dotrzymujemy wszystkich terminów i jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, co daje pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Warto powierzyć księgowość firmy najlepszym w branży i zdjąć z siebie ciężar związany ze sprawami formalnymi.

Współpracujemy z:

Skontaktuj się z nami

Virtus Biuro Rachunkowe Gdańsk odpowie na wszelkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.